سه‌شنبه, 3 بهمن 1396

عنوان : روابط عمومی شهرداری رامسر/ تجلیل از بانوان شاغل شهرداری رامسر به مناسبت گرامیداشت روز زن
کد خبر : ۳۱۶۰
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ 
ساعت : ۱۳:۲:۳۵

به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد باسعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، از بانوان شاغل در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر رامسر تقدیر گردید .

در این مراسم شهردار رامسر ضمن خداقوت و تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) انتخاب این روز بعنوان روز زن  به عنوان مقدس ترین الگوها برای زنان مسلمان جهان دانست و گفت: باید در زندگی با بهره گیری از دریای معرفت وکرامت آن بزرگ اسوه زنان عالم در مسیر خدمت به جامعه استفاده نماییم .

کوزه گر افزود: بانوان شاغل در شهرداری جدا از وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در بخش های مختلف اداری و حتی مدیریت واحدها نقش ایفا کنند . وی در خصوص تصدی گری بانوان و محول کردن امورات به دست آنها بیان داشت : به فضل الهی در سال پیش رو  سعی بر این داریم که از نقش بانوان در پیشبرد اهداف بیشتر استفاده کنیم و بیشتر از مدیریت این قشر بهره مند شویم و امید روشنی به این هدف داریم .

رئیس شورای اسلامی شهر رامسر در ادامه ضمن تبریک این ایام خجسته به بانوان همکار در وصف فضایل و کمالات حضرت زهرا (س) افزود: فاطمه بهترین زنان دو عالم است، افضل از همه بانوان جهان از مقام عصمت کبری برخوردار بود، و از هر حیث نسبت به بانوان جهان برتری و الگوی زنان بعد از خود است «فاطمه سیدة زنان عالمین است.»

گوهررستمی بیان داشت: بحث از زندگانی و سیره ی معصومین(ع) به ویژه حضرت صدّیقه ی کبری، فاطمه ی زهراء(س) دارای آثار و برکاتی است که از جمله آنان تفکر و اندیشه، عبرت آموزی، تقویت ایمان، الگو گرفتن، درس وحدت، احیای دین و ایمان، ارتباط با بزرگان و درس دین داری و تقوا می باشد . امید است که با بهره گیری از فضایل و کمالات این  بانوی نمونه در همه ابعاد زندگی سعادتمند باشید.

در پایان مراسم از بانوان همکار با اهداء لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود تجلیل شد بازگشت           چاپ چاپ         
 
..:: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شهرداری رامسر است ::..