سه‌شنبه, 3 بهمن 1396

عنوان : روابط عمومی شهرداری رامسر/ پیام نوروزی شهردار رامسر
کد خبر : ۳۱۶۱
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ 
ساعت : ۱۰:۳۴:۵۹

یامُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار                   یامُدَبّر الیل وَ النَهار

یا مُحَول الحَول وَ الاَحوال                  حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَن الحال

سنت مبارک نوروز در کشور ما آغاز نو شدن ها،آغاز تغییر و تحول و تلاش برای بهتر شدن در تمامی ابعاد و ارکان زندگی است.

و اینک بهار تا دروازه های شهرمان رسیده و رستاخیز دوباره ی گیتی دمیده و   در دعایی خالصانه به درگاه هستی احسن الحال را برای تمامی شهروندان عزیز رامسر  آرزو می کنم .

آغاز سال 1396 و نوروز باستانی را به تمامی همشهریان عزیز و مهمانان بهشت زمینی خدا در شهر نمونه گردشگری  را تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امید است در سایه ی منویات مقام عظمی ولایت و حمایت های مسئولین محترم استانی و شهرستانی و مشارکت همشهریان گرامی،شاهد رشد و توسعه ی همه جانبه ی شهر رامسر در سال جدید باشیم.

در سال گذشته، ما ، خادمین شما شهروندان فهیم و همراه ، و به پشتگرمی منتخبانتان در شورای اسلامی شهر و عنایات پروردگار بزرگ ، توانستیم رامسر را به سمت توسعه و عمران و آبادانی رهنمون ساخته و ميثاق‌نامه خدمتيِ خود با شما را به سرمنزل مقصود رهنمون سازیم و این نبود مگر به همت و تلاش کارگران و کارمندان خدوم این مجموعه براي توسعه پايدار شهر، تا که جامه عمل بپوشانیم و در آستانه سال جدید فرصتی بس بزرگ در خدمتگزاری به مردم عزیز، است.

از خداوند متعال مسألت دارم که سال نو را، سالی سرشار از رحمت و برکت و درک بهترین حال، عزت و سلامت برای شهروندان عزیز رامسری و  همکاران زحمتکش در مدیریت شهری قرار دهد .

روزهایتان بهاری و بهارتان جاودانه باد.

 

بازگشت           چاپ چاپ         
 
..:: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شهرداری رامسر است ::..