سه‌شنبه, 3 بهمن 1396

عنوان : روابط عمومی شهرداری رامسر/ دیدار با خانواده های معظم شهدا در سال نو
کد خبر : ۳۱۶۴
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ 
ساعت : ۱۴:۵۱:۳۸

 

به مناسبت آغاز سال نو شهردار به همراه رئیس شورای اسلامی شهر رامسر و مدیران واحدهای شهرداری با فرزندان شاهد که در شهرداری رامسر شاغل اند دیدار و تبریک سال نو داشتند.

نصرت اله کوزه گر در این دیدار ضمن تبریک آغاز سال جدید با بيان اين كه شهدا قبل از شهادت اهل خير و نيكوكاري بوده اند و امروز خانواده هايشان راه آن ها را ادامه مي دهند، اظهار داشت : وقتي در ميان خانواده شهدا قرار مي گيريم مي آموزيم كه بايد بيش از خودمان به فكر جامعه و مردم باشيم .

وی گفت: شهدا بر گردن همه مسوولان نظام حق دارند و کمترین کار ما در اعیاد و مناسبت های مختلف دیدار و عرض ادب و احترام به خانواده های این عزیزان است .

شهردار رامسر افزود: به طور حتم در سایه دعای خانواده شهداست که می توانیم صادقانه به نظام و مردم ایران اسلامی خدمت کنیم .

رئیس شورای اسلامی شهر رامسر با اشاره به اين كه سال نو با ميلاد حضرت زهرا(س) مصادف شده است و خانه آن حضرت خانه سعادت و شهادت است، گفت : سرسلسله همه شهيدان به خاندان و خانواده حضرت زهرا(س) مي رسد؛ زيرا پدر، مادر و فرزندان اين خانه همه در راه حق به شهادت رسيده اند .
ایشان در پایان سخنان خود اظهار داشت : امنيت و استقلال امروز جامعه ما مرهون از خودگذشتگي شهدا است كه رفتند تا بقيه بمانند؛ ما نيز براي اين كه ادامه دهنده راه آن ها باشيم بايد قدر خانواده شهدا را بدانيم و آن ها را تكريم كنيم .

در پایان دیدارها از فرزندان شاهد شاغل  در شهرداری رامسر تجلیل بعمل آمد.بازگشت           چاپ چاپ         
 
..:: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شهرداری رامسر است ::..