سه‌شنبه, 3 بهمن 1396

عنوان : روابط عمومی شهرداری رامسر/ تجلیل شهردار رامسر از پرسنل پرتلاش و فعال كمیته خدمات رسانی ستاد تسهیلات سفر شهرداری رامسر
کد خبر : ۳۱۶۵
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ 
ساعت : ۱۳:۲۲:۴۰

طی مراسمی با حضور شهردار رامسر از پرسنل ساعی کمیته خدمات رسانی ستاد تسهیلات سفر شهرداری رامسر تقدیر بعمل آمد.

شهردار رامسر دراین مراسم از تمامی کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری که از ابتدایی اسفند ماه سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروز در آماده سازی سطح شهر وارائه خدمات مطلوب به مسافرین بصورت شبانه روزی فعالیت نمودند تقدیر وتشکر کرد .

نصرت اله کوزه گر بیان کرد: شهرداریها با توجه به رسالت کاریشان از جمله دستگاههای هستنند که در ایام تعطیلات نوروز باید حضور چشمگیری در سطح شهر در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و رفع مشکلات سطح شهر داشته باشند .

وی بار دیگر ضمن خسته نباشید به تمامی کارکنان شهرداری رامسر  ابراز امیدواری نمود سال آینده با برنامه ریزی درست و دقیق بتوانیم در ارائه خدمات بهتر و شایسته به مسافران نوروزی عمل نماییم .

در ادامه مراسم دبیر کمیته خدمات رسانی ستاد تسهیلات سفر آقای گلجاری مقدم  به ارائه گزارش عملکرد در ایام نوروز پرداختند و از تمامی افرادی که دراستقبال از مسافرین نوروزی با تمام وجود تلاش کردند تقدیر و تشکر نمودند .

درپایان این مراسم از کارکنان پرتلاش کمیته خدمات رسانی ستاد تسهیلات سفر  با اهداء لوح تقدیر وهدایا تقدیر بعمل آمد.

متن تقدیر به شرح ذیل می باشد:                 

                                                                       

لوح سپاس

 

جناب آقای گلجاری مقدم- مدیر محترم خدمات شهر

                   سلام علیکم

سفر در هنگام نوروز پدیده‌ای است که چه از نظر نمادین و چه در عناصر تشکیل دهنده خود به خوبی بیانگر رابطه فرهنگ با طبیعت برای نوآوری و نوشدن در زندگی اجتماعی و در اندیشه و منش شخصی است. تلاش بزرگ خادمان سفرهای نوروزی  که رضایتمندی بیش از پیش مردم عزیز را فراهم آورده است، موجب سپاس و تقدیر شایسته است .

با عنایت به  مشارکت  و حضور فعال شما  در ارائه خدمات و تسهیلات هر چه بهتر برای انجام سفرهای نوروزی آحاد مردم شریف ایران کمال سپاس و امتنان را داشته  و  توفیق روز افزونتان را از خداوند منان در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) خواهانم .

                                                                                                  نصرت اله کوزه گر

                                                                                                   شهـردار رامسـربازگشت           چاپ چاپ         
 
..:: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شهرداری رامسر است ::..