پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398

عنوان : روابط عمومی شهرداری رامسر/ رئیس شورای اسلامی شهر رامسر گفت: عملیات عمرانی شهرداری رامسر در روزهای گذشته آغاز و به تداوم و روند رو به رشد خود ادامه خواهد داد.
کد خبر : ۴۸۶۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ 
ساعت : ۸:۴۰:۷

به گزارش روابط عمومی شهرداری رامسر: سعید صفاتی رئیس شورای اسلامی شهر رامسر گفت: در روزهای گذشته عملیات عمرانی سطح شهر اعم از لکه گیری آسفالت معابر اصلی و فرعی، آسفالت کوچه ها( شهید رحیمیان و بن بست توساسان 16)، مرمت نوار حفاری ناشی از ترکیدگی لوله های آب و ...، جداره سازی رودخانه صفارود( مدرسه شهید رحیمیان و مابقی مسیر رودخانه) ، مستحکم سازی بستر رودخانه صفارود، تخریب و جمع آوری دیوارهای بلوکی مازاد محوطه تصرفی شهروندان تخریب و جمع آوری اماکن مستهلک قدیمی با درخواست مالکین جهت همکاری و صرفه جویی در هزینه، زیرسازی کوچه های خاکی، علف تراشی کوچه ها، پاکسازی معابر و ... آغاز و در حال انجام می باشد.

وی افزود: در روزهای آینده با انتخاب پیمانکاران مجرب و واجد شرایط ، کارهای عمرانی مورد نیاز به مرحله عملیاتی خواهد رسید تا قسمتی از انتظار همشهریان برآورده گردد.

وی تصریح کرد: در روزهای گذشته رضا کحالی شهردار رامسر اقدام به انتخاب کارشناسان در پست های جدید اعم از مدیریت املاک نموده که امید است در بخش املاک با شناسایی و بررسی اسناد و مدارک، املاک شهرداری شناسایی و در صورت نیاز به تصرف و یا تعرض اقدام لازم صورت گیرد.

صفاتی در پایان از نماینده محترم مجلس و فرماندار محترم و ریاست سازمان هواپیمایی کشور و مدیر کل مسکن و شهرسازی تقاضا کرد که نسبت به تعجیل در صدور استعلام حریم پرواز و همچنین مشاور طرح تفضیلی اقدام لازم و دستور مقتضی صادر گردد.

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
..:: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شهرداری رامسر است ::..