پنج‌شنبه, 30 فروردين 1397

عنوان : روابط عمومی شهرداری / جلسه شهردار رامسر با مسئولین شهری جهت برنامه ریزی تسهیلات سفر
کد خبر : ۲۳۲۶
تاريخ :
 ۱۳۹۱/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۲:۱۸:۰

روابط عمومی شهرداری / جلسه شهردار رامسر با مسئولین شهری جهت برنامه ریزی تسهیلات سفر


صورتجلسه کمیته رفاهی ستادتسهیلات سفرهای نوروزی

 

حسب دعوتنامه شماره  15/12258  مورخ  12/12/91   اولین جلسه کمیته خدمات رسانی و امور رفاهی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی رأس ساعت 11 صبح مورخ 17/12/91 در سالن اجتماعات شهرداری  با حضوراعضای کمیته رفاهی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی تشکیل گردید در ابتدای جلسه کوزه گر شهردار رامسر ضمن خوش آمدگویی به حاضرین خواستار استفاده از خردجمعی و تجارب سالیان گذشته در راستای هماهنگی نهادهای ذیربط در رفع نیازهای مسافرین نوروزی گردیدند و پیشنهاد نمودند به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر ادارات همواره در طول ایام نوروز یکی از روسای ادارات عضو در ستاد حضور فعال فیزیکی در مرکز ستاد داشته باشند. ضمناً  شهرداری رامسر نیز در ایام نوروز با ایجاد کمپ هایی در ورودی شهر جهت ارائه نقشه و راهنمای گردشگری و معرفی جاذبه های گردشگری رامسر و خوش آمد گویی مسافرین و گردشگران و همچنین با برپایی سفره هفت سین بااستفاده از نیروهای جوان دانشجوی رشته گردشگری با اهدای شاخه گل به مسافرین نوروزی اقدام خواهد نمود و همچنین بابرپایی سفره هفت سین در ورودی شهر و برگزاری مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدا و همچنین آماده باش کامل پرسنل خدمات شهری ، نقلیه ، آتش نشانی و سازمان حمل و نقل آماده خدمات رسانی مطلوب به مسافرین و گردشگران می باشد.   

-     جناب آقای شیروانی ریاست محترم جمعیت هلال احمر شهرستان با بیان اینکه جمعیت هلال احمر همچون سنوات سابق آماده ارائه خدمات به مسافران محترم نوروزی می باشد افزودند از مورخ 15/12/91  اکیپ های کشیک هلال احمر مستقر گشته و سامانه 147 نیز به صورت شبانه روزی پاسخگوی مردم عزیز می باشد . ضمن اینکه 2 کمپ امدادی در سطح شهر آماده فعالیت بوده و 2 دستگاه کانکس در میانحاله و میدان شهیدرجایی استقرار پیدا نمودند . برخی حضار نیز از جمعیت هلال احمر درخواست نمودند حضور فعالتری در محور جواهرده و جنت رودبار با توجه به حجم بالای مسافران نوروزی داشته باشد .

-     جناب آقای مسگرانکریمی نماینده محترم اداره آب و فاضلاب بیان نمودند که این ستاد کشیکهای مداوم و 24 ساعته را تدارک دیده و به محض اعلام، آماده خدمات رسانی می باشند .

-     جناب آقای عمرانی ریاست محترم اداره برق اظهار داشتند لیست کشیک نوروزی این اداره به فرمانداری ارسال گردیده و در ایام نوروز آماده ارائه خدمات می باشند ضمن اینکه پیمانکاران آن اداره در منطقه جواهرده و جنت رودبار آماده فعالیت می باشند و افزودند با تمهیدات اندیشده شده قطعاً در معابر اصلی در ایام نوروز خاموشی نخواهیم داشت ضمناً با توجه به تجارت سالهای گذشته و اختلالات تلفن همراه در ایام نوروز درخواست نمودند هماهنگی لازم با مخابرات بعمل آید .

-     نماینده محترم تعزیرات آقای منصورکیایی بیان نمودند اکیپ های بازرسی این ستاد در ایام نوروز حضور فعال خواهند داشت و پیشنهاد نمودند روسای ادارات عضو ستاد در معیت بازرسین این نهاد به صورت سرزده در اصناف حضور پیدا نمایند آقای شهردار نیز اضافه نمودند شهرداری آمادگی در اختیار گذاشتن وسیله نقلیه در این خصوص را دارد.

-     نماینده محترم اداره هواشناسی آقای عباسقلی زاده بیان نمودند پیش بینی وضع هوا به صورت ساعتی آماده  ارائه بوده و به ادارات ذیربط فکس خواهدشد ضمن اینکه شماره فکس برگردان 3136008-0151 و سایت سازمان نیز آماده خدمت رسانی است .

-     نماینده اداره جهادکشاورزی آقای امیرارشادی اظهارنمودند در خصوص ارائه محصولات کشاورزی آمادگی لازم در خصوص توزیع با قیمت مناسب وجوددارد و کشیکهای نوروزی آماده فعالیت می باشند .

-     ریاست محترم اداره راه و شهرسازی آقای رمضانی بیان نمودند لیست کشیک و اکیپهای خدماتی آن اداره تنظیم و به فرمانداری ارسال گردیده است و همچنین از شهرداری محترم درخواست نمودند 2 نیروی خدماتی از ناحیه شهرداری در اختیار ان اداره قرار گیرد که شهردار محترم نیز قول مساعدت در این خصوص دادند . آقای رمضانی در ادامه در خصوص اختلالات تلفن همراه در ایام نوروز خواستار اندیشیدن تمهیداتی در این خصوص شدند و از شهرداری درخواست کردند به منظور حفظ سیما و منظر شهری برنامه ریزی مناسبی برای برپایی چادر توسط مسافرین صورت پذیرد.

-          ریاست محترم اداره میراث فرهنگی و گردشگری آقای حسینی از شهرداری در خواست نمودند نسبت به نصب بنرهای بازدارندگی در بلوار معلم و باغ سی هکتاری تحت عنوان مشترک شهرداری و میراث فرهنگی اقدام گردد وخواستار تشدید جمع اوری زباله در مناطق مسافر خیز شدند. همچنین در خواست نمودند از برپایی دست فروشان در روبروی کاخ موزه جلوگیری بعمل آید . ضمناً بیان نمودند جشنواره صدای بهار بصورت کارناوال شادی و نوروز خوانی به صورت میدانی در دستور کار قرار دارد که از شهردار ی و فرمانداری در خواست نمودند عیدانه ای دراین خصوص در نظر بگیرند. در خاتمه خواستار ارائه گزارشات دقیق ، مصور و مستمر از عملکرد ستاد و معاونت مربوط به نهادهای ذیربط گردیدند.

-          آقای پورمند  ریاست محترم شرکت پخش فرآورده های نفتی بیان نمودند با توجه به نزدیکی به چهار شنبه  آخر سال انشا الله با همکاری نهادهای ذیربط و نیروی محترم  انتظامی  شاهد حادثه ای نباشیم . درخصوص عمل نفتکش های سوخت رسانی  هماهنگی لازم انجام گرفته است و کارانتقال سوخت به صورت شبانه انجام خواهد گرفت . ذخیره سازی مناسب در فرودگاه و جایگاه ها شده و همگی مجهز به ژنراتوربرق شده اند . ضمن اینکه کلیه جایگاه ها مجهز به سرویس بهداشتی می باشند و نظارت لازم انجام میپذیرد .

-          آقای کریم نیا مدیر عامل محترم سازمان حمل و نقل شهرداری رامسر در خصوص معضل ترافیک شهری بیان نمودند در

-          2 منطقه شهرمعضل ترافیک داریم . یکی منطقه رمک ودیگری خیابان شهید مطهری است که دراین خصوص هماهنگی لازم باراهنمایی و رانندگی صورت گرفته تا با حضور موثر مأموران ،ترافیک روان تری داشته باشیم .ضمن اینکه با توجه به ترافیک روزانه ، محدودیت هایی در برخی ساعات خواهیم داشت . شستشوی تابلوها و رفع اشکالات چراغ های راهنمایی و رانندگی در دستور کار قرار دارد.

-          جناب آقای حسیبی نماینده اداره صنعت ، معدن و تجارت بابیان اینکه کشیک نوروزی آن نهاد از مورخ 15/12/91 اجرایی شده و آماده ارائه خدمات می باشند. اضافه کردند در طرح نظارتی با واحد های صنفی زیاده خواه برخورد خواهد شد .

در بحث تنظیم بازار ونمایشگاه های فروش بهاره و عرضه مستقیم کالا اقداماتی انجام پذیرفته است . سامانه 124 نیز آماده پاسخگویی به مسافرین محترم می باشد .

در خاتمه آقای شهردار ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای محترم بیان نمودند جلسه بعدی حد فاصل تاریخ 24/12/91 تا 28/12/91 تشکیل تا تصمیمات و راهکارهای مناسب اجرایی اتخاذ گردد. جلسه با ذکر صلوات خاتمه یافت.

 

 

 

حاضرین در اولین جلسه کمیته رفاهی ستاد تسهیلات نوروزی

 

1- نصرت اله کوزه گر                  شهردار رامسر

2- علیرضا شیروانی                    جمعیت هلال احمرشهرستان رامسر

3- حبیب مسگران کریمی           اداره آب و فاضلاب شهرستان رامسر

4- سیروس عمرانی                    اداره برق شهرستان رامسر

5- سعید عباسعلی زاده               اداره هواشناسی شهرستان رامسر

6- علی حسینی                          میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری رامسر

7- هادی رمضانی                       اداره راه و شهرسازی رامسر

8- نجاتعلی منصور کیایی            اداره تعزیرات حکومتی رامسر                          

9-تورج  امیر ارشدی                  مدیریت جهاد کشاورزی رامسر

10- سید کاظم پورمند                شرکت پخش فرآورده های نفتی رامسر 

11- علی کریم نیا                       مدیر عامل سازمان حمل و نقل رامسر

12- حمیدرضا حسیبی                اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان رامسر   

 

 

بازگشت           چاپ چاپ         
 
..:: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شهرداری رامسر است ::..