سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۳۵:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 218
  • کد خبر : ۴۹۲۷
روابط عمومی شهرداری رامسر/ مراسم تكریم و معارفه فرمانده سپاه رامسر با حضور حسین محمد رضایی جانشین فرمانده سپاه كربلا، فرماندار،شهردار و اعضای شورا و سایر مسئولین شهری و بسیجیان در اردوگاه متمركز كشوری شهدای هفت تیر رامسر برگزار شد

سرهنگ محمدی فرمانده سابق سپاه رامسر در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل گفت:روز اول که به فرماندهی ناحیه منصوب شدم به همراه پاسداران به زیارت قبور شهدا رفته  و هم قسم شدیم که در راه شهدا و آرمان‌های امام و رهبری باشیم.

وی با اشاره به فعالیت‌های اشتغال زایی و محرومیت زدایی در بخش‌های مختلف کشاورزی، خانه‌های محرومان، اقتصاد مقاومتی در شهرستان اظهار کرد: اقدامات خوبی را در این بخش ها توانستیم انجام دهیم.

به گفته محمدی ماموریت گشت‌های محله محور، اردو‌های جهادی، برنامه‌ها و مراسمات فرهنگی و مذهبی از جمله برنامه‌هایی بود سپاه رامسر با جدیت پیگیری می کرد.

در ادامه مراسم ، سرهنگ محمد رضا خمسیه فرمانده جدید سپاه رامسرهم با ابراز خرسندی از اینکه بار دیگر  خادم مردم و بسیجیان در شهرستان رامسر هستم، اضافه کرد: تلاش می کنیم تا گام های موثری را با حمایت مردم و بسیجیان  در شهرستان برداریم.

خمسیه با تاکید براینکه برای اعتلای انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد گفت:امروزه سپاه و بسیج بیشتر در عرصه‌های مختلف و در قامت سازندگی و فرهنگی حضور دارد

فرمانده جدید سپاه رامسر فضای وحدت و همدلی را اولویت کار‌ها دانست و خواستار شد که این امر لازمه همه ماموریت‌ها باشد.

در پایان مهندس کحالی شهردار رامسر و اعضای شورای اسلامی شهر از زحمات و خدمات ارزشمند سرهنگ محمدی در طی دوران مدیریتی شان در رامسر با اهدای لوح و هدیه تقدیر بعمل آوردند و توفیقات روزافزون برای سرهنگ خمسیه فرمانده سپاه رامسر  از خداوند منان خواستار شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0