• ساعت : ۱:۵۲:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 12
  • کد خبر : ۶۳۴۲
روابط عمومی شهرداری رامسر/تبریك روز مهندس
مهندس خوش قلب شهردار رامسر به مناسبت ۵ اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس پیام تبریک صادر کرد.

‍ #پیام_تبریك_شهردار_رامسر #بمناسبت_روز_مهندس

 🔰 مهندس خوش قلب شهردار رامسر به مناسبت ۵ اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس پیام تبریک صادر کرد.

 ✍به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رامسر ، در متن پیام آمده است:   

🔹️پنجم اسفند ماه سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی یکی از بزرگترین چهره های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایران آمده است ، یادآورخلاقیت ها ، نوآوری ها و خودباوری های مهندسان این سرزمین است.  

🔸️نگاه علمی و تخصصی به موضوعات و مسائل روزمره زندگی بشر همواره و در تمام اعصار و زمان اهمیت ویژه‌ای داشته است و در این زمینه ایرانیان در زمره پیشگامان محسوب شده و اندیشه های ناب و نگاه مدقانه دانشمندان تاریخ پرافتخار ایران اسلامی، نظیر خواجه نصیرالدین طوسی، فارابی، ابوریحان بیرونی و ابن سینا موید این ادعا و در عصر حاضر نیز الهام بخش طرح‌های نو در جهان به شمار می‌رود.  

🔹️بی شک شایستگی و توانمندي مهندسان ایرانی، امروز در جهان بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم  مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن و شایسته به مرحله اجرا در آوردند.

 🔹️روز مهندس روز تجليل از استعداد، خرد ، توان و اراده منحصر بفرد ایران و ایرانی ،روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گراميداشت پيشگامان پيشرفت و سازندگي در كشور است. 

 🔹️اینجانب پنجم اسفند ماه، روز ملی مهندس را به جامعه مهندسی کشور بخصوص همکاران متعهد و خدمتگذار خود در شهرداری رامسر تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه همت والای مهندسین این  مرز و بوم بیش از پیش شاهد رشد و تعالی معماری اصیل اسلامی- ایرانی همگام با معماری نوین جهانی باشیم. انشاالله 

 احمد خوش قلب-شهردار رامسر 

 ✍روابط عمومی شهرداری              و شورای اسلامی شهر رامسر @shahrdariramsar

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0